Организатор

Главен организатор:

Logo Ustrem 2016 klub - novo - 2000x747

Facebook страница
Facebook група

Основен организационен екип:

Здравко Василев – главен организатор, концепция, финансиране, спонсори, работа с институциите, реклама, ПР, логистика, координатор, обработка на резултати и други

Бойко Стоянов – пом. организатор, концепция, трасета, спонсори, подготовка на маршрутите, храна, пом. координатор, обработка на резултати

Красен Георгиев – предварителна регистрация, поддръжка на сайт, подготовка на маршрутите, набавяне на материали, логистика, маршал Район 2

Свилен Гавраилов – дизайн на всички материали, подготовка на храна

Алина Костова – отговорник храна, подготовка на маршрутите, подкрепителен пункт

Славчо Георгиев – подготовка на маршрутите и поляната, набавяне на материали, обезопасяване

Орлин Ковачев – счетоводство, пом. координатор, подготовка на маршрутите

Калоян Стоянов – набиране и разпределение на доброволци

Екип по реализацията:

Цветана Методиева – отговорник регистрация на място и предварително раздаване на стартовите пакети
Ваня Симеонова – реклами на спонсорите, награден фонд, предварително раздаване на стартовите пакети
Емилиян Георгиев – маршал Район 1 и 7
Пламен Георгиев – маршал Район 3
Красимир Иванов – маршал Район 4
Осман Осман – маршал Район 5 и 6, подготовка на маршрутите и храната, логистика
Силвия Стоянова – маршал Район 8
Ненчо Василев – транспорт и логистика
Светлана Иванова – записване на място, застраховки
Бояна Стоянова – записване на място и предварително раздаване на стартовите пакети
Мария Тодорова – записване на място и предварително раздаване на стартовите пакети
Яна Русева – доброволец в базата
Марияна Василева – записване на място
Виктор Василев – аниматор
Айлин Реджеп – доброволец в базата
Мирослав Стефанов – контрол на достъпа до поляната
Диан Павлов – паркиране
Димитър Василев – паркиране
Георги Георгиев „Гец“ – паркиране
Калоян Маринов – доброволец в базата
Румяна Митишева – доброволец в базата
Христина Ценова – фотограф
Маргарита Петухова
Стела Димитрова
Павел Петков – подкрепителен пункт, подготовка на трасето
Паско Пасков – контролен пункт
Полина Методиева – доброволец по трасето
Белатрикс Методиева – доброволец по трасето
Радо Атанасов – доброволец по трасето
Геогри Бабев – контролен пункт
Галя Кръстева – напоителен пункт
Милена Митева
Вероника Млеченкова
Венета Пандохова – подкрепителен пункт
Мария Копаранова – подкрепителен пункт
Благовест Петрушков
Анна-Мария Маркова – доброволец по трасето
Теодора Йорданова – доброволец по трасето
Геновева Атанасова – контролен пункт
Лилия Милева-Иванова – подкрепителен пункт
Георги Милев – подкрепителен пункт
Стефко Енев – контролен пункт
Милен Карагански – контролен пункт
Румяна Петрова – доброволец по трасето
Росен Гачев – доброволец по трасето
Теодор Иванов – проверка на трасето

Партньори:

Танциорите на народни танци от „Ритъм 7/8“ и „Войводи“
Екипи за първа помощ от Българския младежки червен кръст: Явор Ковачев, Тодор Славов, Велимира Симеонова, Савина Иванова, Димитър Енев, Тодор Тачев, Пламен Стоев, Даниел Атанасова, Виктория Костадинова, Mихаела
Варна геймс

Външни услуги:

Екип на 5-то РПУ, ръководен от Николай Станков и Драгостин Тодоров
Виктор Ценков – Трак спорт, времеизмерване
Валентин Петков – Трак спорт, времеизмерване
Петър Петров (Петьо Ройтерса) – Sky Pictures Bulgaria, видеозаснемане
Петко Момчилов – фотограф
Димо Василев – озвучаване
Лекар
Шофоьор на линейка
Митко – шатра с храна
работник – шатра с храна
работник – шатра с храна

Comments are closed